Samsunsporlu futbolcu Jugurtha Hamroun: “Hedefim şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak”

Kırmızı-beyazlı ekibin devre arasında Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor'dan kadrosuna kattığı Jugurtha Hamroun basın mensuplarına, Samsunspor'da ...

 Samsunsporlu futbolcu Jugurtha Hamroun: “Hedefim şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak”

19.02.2021 - 14:48

Güncelleme : 19.02.2021 - 14:48

Kırmızı-beyazlı ekibin devre arasında Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’dan kadrosuna kattığı Jugurtha Hamroun basın mensuplarına, Samsunspor’da olmaktan mutlu olduğunu aktardı.

Tecrübeli oyuncu, 2011 yılında da Samsunspor’dan teklif aldığını hatırlatarak, “Tabiri caizse kader burada olmamı istedi ve burada olmaktan çok mutluyum. Takımdaki atmosferin çok iyi olduğunu görebiliyorum. Bu da çok güzel bir şey. Fransızca konuşan yabancı arkadaşlarım olduğu gibi Türk arkadaşlarımla da aram çok iyi. Onlarla da çok iyi iletişim içindeyim.” dedi.

Samsunspor’un hedeflerinin farkında olduğuna işaret eden Hamroun, şunları dile getirdi:

“Bu projenin bir parçası olduğumun da farkındayım. Umarım en kısa zamanda çok güzel sonuçlar alarak hedefimize ulaşırız. Ligdeki hedefim takımla birlikte şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak. Kariyerimin geri kalan kısmı ile ilgili olarak da 3-4 sene daha burada kendimi görebiliyorum. Gerçekten burada kalmak ve burada devam etmek istiyorum. Süper Lig’de oynamak, orada başarıya ulaşmak gibi bir hedefim ve istediğim var. Umarım bu Samsunspor ile gerçekleşir. Süper Lig’e çıkarız ve onun için savaşırım.”

Tüm futbolcuların hedefe odaklandığını vurgulayan Hamroun, “Öncelikle takım arkadaşlarımın hepsi takım için yüzde 100’ünü vermeye çalışıyor. Şunu da söylemek istiyorum. Taraftarlarımıza, Bandırma

“Hedefim şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak”
Adana’nın yeni stadı o maçla açılıyor!
Altınordu 4’te 4 peşinde! İlk kez…
Çotanak destanı
Ümraniyespor’un bileği bükülmüyor!
Keçiörengücü – Ümraniyespor maçı saat kaçta ve hangi kanalda?
Adana Demirspor – Altay maçı saat kaçta ve hangi kanalda?