Radamel Falcao gerçeği ortaya çıktı! Meğer Fatih Terim… Galatasaray (Gs haberi)

Sahasında Kasımpaşa'yı ağırlayan Galatasaray, Kerem Aktürkoğlu ve Mostafa Mohamed'in golleriyle sonuca gitti. Galibiyet serisini 6 maça çıkaran ...

 Radamel Falcao gerçeği ortaya çıktı! Meğer Fatih Terim… Galatasaray (Gs haberi)

14.02.2021 - 18:59

Güncelleme : 14.02.2021 - 18:59


Sahasında Kasımpaşa’yı ağırlayan Galatasaray, Kerem Aktürkoğlu ve Mostafa Mohamed’in golleriyle sonuca gitti. Galibiyet serisini 6 maça çıkaran Aslan, averajla liderliğini sürdürdü.

Uzun süreli sakatlığının ardından Galatasaray’da bir süre önce takımla çalışmalara başlayan Radamel Falcao’nun Kasımpaşa maçında kadroda yer almaması soru işaretlerini beraberinde getirdi.

Sarı-kırmızılı takıma transfer olduğundan bu yana beklenen performansı sergileyemen Kolombiyalı golcünün gözden çıkarıldığı yönünde yorumlar yapıldı.

SAKATLANMA RİSKİNE KARŞILIK ALINMADI!
Takvim’in haberine göre, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kar yağışı ile bozulan zeminde sakatlık ihtimaline karşılık Falcao’yu maç kadrosuna almadığı öğrenildi.

Sakatlık riski sebebiyle Kasımpaşa maçında kadroda yer almayan Radamel Falcao’nun önümüzdeki hafta oynanacak olan Alanyaspor maçında kulübede yer alması bekleniyor.