Kulüplerden şehitlerimiz için başsağlığı mesajı!

İşte Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde şehit olan 13 vatandaşımız için başsağlığı mesajları: TFF: Irak'ın kuzeyinde Pençe-Kartal 2 Harekat ...

 Kulüplerden şehitlerimiz için başsağlığı mesajı!

15.02.2021 - 7:24

Güncelleme : 15.02.2021 - 7:24


İşte Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde şehit olan 13 vatandaşımız için başsağlığı mesajları:

TFF: Irak’ın kuzeyinde Pençe-Kartal 2 Harekat bölgesinde hain terör örgütünün bir mağarada rehin tuttuğu masum vatandaşlarımızı alçakça bir saldırıyla şehit ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Şehit vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı dileriz.

TBF: Pençe Kartal-2 Harekatı’nda PKK’nın alçak saldırısıyla şehit olan 13 sivil vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz.

BEŞİKTAŞ: Alıkonulan masum ve silahsız 13 sivil vatandaşımızın, hain terör örgütü PKK tarafından alçakça katledildiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Hain saldırıda şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı dileriz.

FENERBAHÇE: Kuzey Irak’ta Pençe-Kartal 2 Harekat bölgesinde hain terör örgütü tarafından kalleşçe şehit edilen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz.

GALATASARAY: Irak’ın kuzeyinde Pençe-Kartal 2 Harekat bölgesinde hain terör örgütünün alçakça şehit ettiği masum vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.