Galatasaray Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı hazırlıklarına başladı! İdmanda sürpriz…

Galatasaray, Süper Lig'in 27. haftasında BB Erzurumspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı. Florya Metin Oktay ...

 Galatasaray Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı hazırlıklarına başladı! İdmanda sürpriz…

21.02.2021 - 12:00

Güncelleme : 21.02.2021 - 16:08


Galatasaray, Süper Lig’in 27. haftasında BB ip kamera sistemi  Erzurumspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda Alanyaspor maçında tam süre alan oyuncular günü yenilenme çalışması yaparak tamamladı.

Diğer oyuncular antrenmana ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra pas oyunları ve ardından dar alan oyunlar üzerinde duruldu. Antrenmanın ana bölümünde dayanıklılığı yönelik çift kale oyun gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Cezayirli futbolcu Sofiane Feghouli, kondisyonerler eşliğinde saha dönüş programı dahilinde özel bir çalışma yaptı.

Covid-19 hastalık süreci atlatan, karantina süresi dolduktan sonra yapılan PCR testleri negatif sonuçlanan ve tüm kan testleri normal saptanan Halil Dervişoğlu takımla çalıştı.

Emre Taşdemir ve Marcelo Saracchi, tedavilerinin ardından salonda kuvvet, sahada koşu çalışmalarına başladı.

Bu arada idmana, Arda Turan’ın oğlu Hamza Turan da geldi. Tecrübeli oyuncu oğluyla bu anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Arda Turan’ın oğlu Hamza Turan, Florya’da…

Deneyimli oyuncu, oğluyla çekilen ahd kamera sistemi  fotoğraflarını paylaştı.