Taksim -Fatih -Eminönü Güvenlik Kamera Sistemleri

Sokaklarda ags güvenlik kamera sisteminin birçok artısı vardır. Bina çevrelerinde site etrafında olan bitenleri görüntüleyebilirsiniz. Sokak Kamerası Nedir? Sokak güvenlik sistemleri bir sokak bakıcı kamera sistemi  çevresinde kurulan çok sayıda kameranın olduğu mekanizmadır. Sokakta belirli alanlarda bu kameralı sistem sayesinde avantajlı bir sonuç elde etmiş olursunuz. Sokak çevresinde hırsızlık veya diğer türlü suçları takip edebilirsiniz. […]

 Taksim -Fatih -Eminönü Güvenlik Kamera Sistemleri

04.02.2021 - 18:28

Güncelleme : 04.02.2021 - 18:43

Sokaklarda ags güvenlik kamera sisteminin birçok artısı vardır. Bina çevrelerinde site etrafında olan bitenleri görüntüleyebilirsiniz.
Sokak Kamerası Nedir?
Sokak güvenlik sistemleri bir sokak bakıcı kamera sistemi  çevresinde kurulan çok sayıda kameranın olduğu mekanizmadır. Sokakta belirli alanlarda bu kameralı sistem sayesinde avantajlı bir sonuç elde etmiş olursunuz.
Sokak çevresinde hırsızlık veya diğer türlü suçları takip edebilirsiniz.
Sokakta silahlı çatışma veya kavgaları görüntüleyebilirsiniz.
Kaza olduğunda hatalı kimse bunu görme şansınız olur. Gereken yerlere görüntüleri kayıtlardan verebilirsiniz.
Sokaktaki bir binaya aranan birinin giriş  bina güvenlik sistemi çıkışını görüntülemiş olursunuz.
Sokak kamerası kurulumu bir yerleşkenin çevresini destek niteliğinde oluşturulabilir. Özellikle bina girişlerinin olduğu alanlara bakılabilir.


Hard Disk Ne Zaman Kayıt Alır?
Bir kamera güvenlik sistem paketi – 500-1000- 2000 GB gibi hard disk çeşitlerini barındırabilir. Bu kamera kaydı günün her saati devam edeceği için kayıt süresi de bu kadar olabilir. Bir alanda kullanılan kamera sayısı ne kadar çoksa kayıt edeceği toplam miktar da apartman kamera sistemi  artacaktır. Görüntü dosyalarının, hareketli videoların toplam kapladığı alan fotoğraflara göre daha çok olduğu için GB miktarını artırmanız gerekir.
Güvenlik kamera sistemindeki monitör, önemli başka bir parçadır. İçerikteki parçaların tüm özelliklerini incelemeli ve bu şekilde sokak kamerası almalısınız. Kendi beklentinize uygun bir durumu belirlerseniz ilerlemeniz ve memnuniyetiniz de bu oranda çoğalacaktır. AHD kamera sistemlerinin bu anlamda öne çıktığı da belirtilebilir.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın