Son dakika spor haberleri: Menajerler Rayane Aabid ve Younes Belhanda’yı Trabzonspor’a önerdi!

Bordo-mavililerde teknik direktör Abdullah Avcı bu sezon takımını zirve yarışında tutmaya çalışırken diğer taraftan gelecek yılın kadrosunun ...

 Son dakika spor haberleri: Menajerler Rayane Aabid ve Younes Belhanda’yı Trabzonspor’a önerdi!

02.05.2021 - 4:24

Güncelleme : 02.05.2021 - 4:24


Bordo-mavililerde teknik direktör Abdullah Avcı bu sezon takımını zirve yarışında tutmaya çalışırken diğer taraftan gelecek yılın kadrosunun kurulması için hummalı bir çalışma içerisinde.

Trabzonspor’da scout ekibi, teknik direktör Abdullah Avcı ve yönetim çalışmalarını sürdürürken menajerlerden de oyuncu önerisi yağıyor.

Orta sahaya oyuncu arayan bordo-mavililere tanıdık iki isim önerildi. Biri Hatayspor’da forma giyen Rayane Aabid. Kulübüyle sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 29 yaşındaki futbolcu için kararı Avcı verecek.

TÜRKİYE’Yİ SEVİYOR

Karadeniz temsilcisine önerilen bir diğer isim ise Younes Belhanda. Sezon devam ederken Galatasaray ile sözleşmesi yönetim tarafından feshedilen Faslı yıldız da yine menajerler tarafından Trabzonspor’a önerildi.

Eski kulübü Montpellier’den de teklif alan Belhanda kariyerine çok sevdiği Türkiye’de devam etmeyi planlıyor. Adı Beşiktaş ve Başakşehir ile de anılıyor.

Süper Lig’i bilmesi, geçiş oyunundaki kalitesi, taktikleri çabuk kavrayıp, uygulayabilmesi, sisteme basit şekilde adapte olması Belhanda’yı cazip kılıyor.