Ivana Sert’ten nafaka ödemeyen eski eşi Yurdal Sert’e tepki: Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programının jüri kadrosuna dahil olan Ivana Sert, önceki gün sevgilisi Sezer Dermenci ile Nişantaşı ...

 Ivana Sert’ten nafaka ödemeyen eski eşi Yurdal Sert’e tepki: Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin

10.01.2021 - 0:24

Güncelleme : 10.01.2021 - 0:24

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programının jüri kadrosuna dahil olan Ivana Sert, önceki gün sevgilisi Sezer Dermenci ile Nişantaşı‘nda görüntülendi. Sert, işlerinin bozulması nedeniyle nafaka ödeyemeyen eski eşi Yurdal Sert hakkındaki soruları yanıtladı.

“NAFAKA ÖDEYEMEYECEKSENİZ NEDEN ÇOCUK YAPIYORSUNUZ”

2013 yılında boşandığı Yurdal Sert’in ödemediği nafaka hakkında konuşan Ivana, “Ne diyeyim, nafaka ödeyemeyecekseniz neden çocuk yapıyorsunuz, baba olmayın mı diyeyim? Ben nafakayı az bulmuyorum ama çocuğun okul masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin.”

“BEN ÇOCUĞUM İÇİN ÖMRÜMÜ VERİYORUM”

Ivana Sert, Yurdal Sert’in “İşlerim yolunda gitmiyor” şeklindeki savunmasına, “Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani. Ben çocuğum için çalışıyorum. Ömrümü veriyorum ve herkes de böyle yapmalı bence. Baba olarak değerlendirsinler bu konuyu. Eşine vermiyorsun zaten nafakayı, çocuk için veriyorsun” karşılığını verdi.

2004’te dünyaevine giren Yurdal Sert ve İvana Sert’in evliliği dokuz yıl sürmüştü.

Ivana Sert ve sevgilisi Sezer Dermenci

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın