Galatasaray’da kadro değişiyor! O isimler ilk 11’e…

Oyun kilitlendiği anlarda yapılan hamlelerin başarısız olması Fatih Terim'i yeni arayışlara sürükledi. Kapalı merkezi aşamayan sarı-kırmızılı ...

 Galatasaray’da kadro değişiyor! O isimler ilk 11’e…

07.01.2021 - 15:00

Güncelleme : 07.01.2021 - 15:00

Oyun kilitlendiği anlarda yapılan hamlelerin başarısız olması Fatih Terim’i yeni arayışlara sürükledi. Kapalı merkezi aşamayan sarı-kırmızılı oyuncular, kanada yöneliyor. Ancak buradan da doğru ortalar gelmeyince oyun iyice sıkışıyor. Terim, Konya karşısında bu sorunu alt etmek için Belhanda ve Emre Akbaba’yı sahaya sürdü.

Ancak ikisi de hiç ara pas yapamadı. Bu nedenle Terim, cumartesi akşamı, Gençlerbirliği maçında kadroyu baştan aşağı yenilemeyi düşünüyor. Saracchi’nin yerine Emre Taşdemir, Luyindama’nın yerine Marcao, Emre Akbaba’nın yerine Ryan Babel ve Oğulcan’ın yerine de Arda Turan 11’de başlayacak. Donk da savunmaya dönecek.

İŞTE 4-3 YENİLGİYİ GETİREN RAKAMLAR
Galatasaray, Konyaspor’a 4-3 yenildi. Ortaya çıkan rakamlar ise sarı-kırmızılıların neden kaybettiğini adeta net şekilde ortaya koydu.

Linnes 47 pasta 67.4 isabet yüzdesiyle oynadı.
Taylan hiç top çalamadı. Belhanda hiç top kapamadı. Saracchi ve Linnes hiç top uzaklaştıramadı. Sarı-kırmızılı oyuncular sadece 1 şut engelleyebildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın