Bugün Bir Zamanlar Çukurova var mı? Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova, ATV'nin Perşembe akşamları soluk soluğa izlenen dizilerinden bir tanesi. Bir Zamanlar Çukurova 78. bölümde Yılmaz ...

 Bugün Bir Zamanlar Çukurova var mı? Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm izle!

08.01.2021 - 3:36

Güncelleme : 08.01.2021 - 3:36

Bir Zamanlar Çukurova, ATV’nin Perşembe akşamları soluk soluğa izlenen dizilerinden bir tanesi. Bir Zamanlar Çukurova 78. bölümde Yılmaz karakterinin ölmesi tüm BZÇ severleri derinden yaraladı. 79. bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler Bugün Bir Zamanlar Çukurova var mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? merak ediyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA BU AKŞAM VAR MI?

Bu akşam Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm var. 1 haftalık yılbaşı tatilinin ardından Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’da ATV ekranlarında olacak!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da kader kartları baştan dağıtıldı! Demir ve Müjgan boşanmayı kabul etmiştir. Züleyha ve Yılmaz Adnan’ı alıp, yeni evlerine yerleşir… Ama kaderin bu aşk üzerindeki hikayesi henüz sona ermemiştir! Mahkemeye birlikte giden Demir ve Züleyha’nın arkasından, Kerem Ali’nin hastaneye götürüldüğü haberi ile fırtına

Adeta bir can pazarı yaşanır ve Demir ile Züleyha, Yılmaz’ı hastaneye yetiştirir! Ağır yaralı olan Yılmaz ameliyata alınırken, haber de Çukurova’ya yayılır! Ancak, Müjgan ve Fikret’e kimse ulaşamaz! Bu durum Behice’yi bile telaşlandıracaktır! Fekeli ve Züleyha, Demir’e nasıl teşekkür edeceklerini bilemezler! Uzun bir ameliyat sonrası, Yılmaz gözlerini açacaktır. Olan biteni hayal meyal da olsa hatırlayan Yılmaz da can düşmanına can borçludur! İki ezeli rakip, hastane odasında, birbirlerine hem haklarını helal edecektir, hem de her ikisi de evlatlarını birbirine emanet edecek kadar, eski defterleri kapatacaktır!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 78. BÖLÜM İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm izleyicileri hüzünlendirecek! Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne oldu! Tam da Çukurova’ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlandı! Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz’ı kurtardı, hastaneye de yetiştirdi. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar etti, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşti. Adeta Çukurova’da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açıldı! Ama kader, bir kez daha ayrılık kartını çıkardı!

Yılmaz, son nefesini sevdiği kadınla, ömrünü adadığı aşkla verdi! Züleyha tam da kavuştuk derken Yılmaz’ı kaybetti! Kimsenin birbirini teselli edecek sözü kalmamıştır! Demir, Züleyha’yı ayakta tutmaya çalışıp, Çocukları için güçlü olmasını sağlamak için çabalayacaktır. Demir de üzgündür. Ama neyse ki ölmeden önce Yılmaz’la helalleşmiştir.

Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz’ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar! Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alacaktır. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da yoktur. Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömerler. Yılmaz’ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana’da bambaşka şeyler de olacaktır. Gaffur, artık Almanya işinin sonuna gelmiştir. Gitmek için her şeyi hazırlar, hatta Demir ile bile işleri yoluna koyar. Bu arada, Adana’ya gelen Ümit, otomobili arızalanınca Demir ile tanışacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 79. BÖLÜM FRAGMANI

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın